Sunday , June 11 2023

Galaxy Note 10 track record v Antutu. Spíše než mamutí výkon za to může změna metodiky – MobilMania.cz[ad_1]

Samsung Galaxy Note 10 in Ohromil! Současná špička žebříčku Antutu – model OnePlus 7 Pro – má 372 tisíc bodů, ale zbrusu nový Note předvedl 440 tisíc! To je víc, než běžný mezigenerační posun. A tak jsme začali pátrat…

Pravda je taková, že vysokého skóre pochází z betaverze benchmarku, která se teprve dostane na veřejnost. Antutu se na Facebooku pochlubilo dokonce ještě vyšším číslem:

I have a problem, it's Antutu 8.0 if you get a phone call today and you can do it. V redakci jsme namátkově otestovali několik smartphonů a osmičková verze se v hodnocení proti te aktuální verzi z Google Play (V7.2.2) lišila cca o 10-20% ve prospěch novější verze. V případě nového Asus ROG Phone 2 to činí více než 100 tisíc bodů.

You will find Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+, where it is necessary to check or need 100,000 copies. Výsledky víceméně odpovídaly těm z Facebooku Antutu, here byly nepatrně nižší kvůli použití processor Samsung Exynos 9825 named Qualcomm Snapdragon 855.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Srovnání výsledků v různých verzích Antutu pro Samsung Galaxy Note 10 a 10+

Nová verze Antutu tedy opakovaně znovu přináší zmatek v hodnocení telefonů. Není to totiž poprvé, co společnost změnila metodiku hodnocení. Pro nás to pak znamená i nepoužitelnost výsledků měření napříč I will stay in my review phone again.

[ad_2]
Source link