Sunday , June 11 2023

Nokia N95 8GB je nádherná vzpomínka na doby, kdy Finové kralovali – MobilMania.cz[ad_1]

Typicky černá Nokia N95 8GB v 2007 2007 Navigate it on the N95 p Nvodní. Podle tehdejších pravidel se měla jmenovat N95i, ale Finové potřebovali zdůraznit na tehdejší poměry obří vnitřní paměť.

Inovovaná verze se verla na vlně dobře rozjetého předchůdce, který bodoval 5MPx fotoaparátem (do doby bylo maximem 3.2 MPx), integrovanou GPS (do doby tea extri GPS moduly připojovaly for Bluetooth) to samozřejmostí neuchyl ani 3.5 mm. Černý nástupce tedy pídidal get 8GB úložiště, GIGANTICKÝ 2.8 "display, silný processor s taktem 300 MHz a operání paměť 128 MB RAM.

GPS navigace byla na tu dobu poměrně plynulá, avšak vyžadovala připojení k internetu a zaplacenou license pro mapové podklady. Když jste GPS dostali do akce, dokázala vyšťavit batteries během dvou hodin, a tak dostala N9 8GB také větší batteries. Stinnou stránkou byla tloušťka přesahující 2 cm, což je pro dnešní telefony nepředstavitelná hodnota.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 8GB in the dual tiskových obrázcích.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Srovnání stříbrné N95 to černé N95 8GB. Všimněte si třeba toho, it evolves odstranila krytku fotoaparátu.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
They could byla and potmě.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Takhle 8GB camera (další ukázkové snímky najdete zde).
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka uživatelského prostředí. Šlo to i na šířku …

Posledním záporem byla počáteční cena kolem 25 tisíc korun, ale tehdy ještě měla Nokia status světové jedničky a výbava vlajkového modelu zlákala davy movitějších technologických nadšenců.

For N95 8GB přišla N96, kterou také můžete vidět ve videu a v galleries. Tahle recovers Nokie na první iPhone však na trhu propadla. Dalším nástupcem byl model N82 s klasickou construkcí a kompaktnějšími rozměry. S xenonovým bleskem to byl nejlepší fotomobil doby.

[ad_2]
Source link