Sunday , June 11 2023

G915 LIGHTSPEED to G815 LIGHTSYNC super new herné mechanické klávesnice od Logitech[ad_1]

Obe klávesnice sú vybavené novými veľmi rýchlymi nízkoprofilovými spínačmi GL od Logitech G a boli vytvorené s cieľom priniesť tie najlepšie hráčske klávesnice, aké si dokážete predstaviť. Sú doslova nabité najmodernejšími technológiami a inovatívnymi prvkami a predstavujú doposiaľ najtenšie a technicky najdokonalejšie mechanické herné klávesnice Logitech G vo svojej categórii.

Mechanická bezdrôtová RGB hráčska klávesnica Logitech G915 LIGHTSPEED

Táto špičková klávesnica pre profesionálnych hráčov obsahuje oceňovanú bezdrôtovú technológiu Logitech G LIGHTSPEED s bleskovo rýchlou odozvou 1 ms a na jedno nabitie vydrží až 150 dní hrania s vypnutým podsčietá (a) Má tiež päť programovateľných G kláves pre rýchle vyvolanie nastavených macro sequencing a príkazov application.

G915 prvou bezdrôtovou klávesnicou od Logitech G s technológiou LIGHTSPEED, ktorá je vybavená novou generation RGB podsvietenia LIGHTSYNC. Vďaka LIGHTSYNC si môžu hráči prispôsobiť podsvietenie klávesnice s 16.8 million farieb pomocou program Logitech G HUB tak, aby dosiahli čo najlepší herný zážitok. S activovaným RGB farebným podsvietením môžu na jedno nabitie hrať viac ako 12 dní (about ôsmich hodinách hrania denne).

Mechanická RGB hráčska klávesnica Logitech G815 LIGHTSYNC

Ultra tenká klávesnica G815 LIGHTSYNC s káblovým pripojením má rovnaký štýlový designs to build a G915 LIGHTSPEED, päť špeciálnych programovateľných G kláves, three prednastavené profily a RGB LOGTSVITITIE USB cable on USB 2.0 port na klávesnici so samostatným portom v PC pre zabezpečenie plnohodnotného napájania pripojeného zariadenia.

Hráčske klávesnice G915 LIGHTSPEED to G815 LIGHTSYNC sú vybavené vysoko výkonnými, nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL od Logitech G. Vďaka polovičnej výške zdvihu oproti štandardným 2 mm mechanically Hráči si môžu podľa svojich preferencií vybrať spínače GL Linear, GL Tactile alebo GL Clicky. Verzia Linear ponúka plynulý stisk kláves, zatiaľ čo verzia Tactile poskytuje zreteľnú hmatovú odozvu hráčom, ktorí majú rad priamu spätnú väzbu. Verzia Click potom má okrem hmatové tiež veľmi žiadanú zvukovú odozvu.

Dostupnosť dinner: Bezdrôtová mechanická hráčska klávesnica Logitech G915 LIGHTSPEED a mechanická hráčska klávesnica Logitech G815 LIGHTSYNC s RGB podsvietením by mali byť k provisions v august 2019 at LogitechG.com a predajcov na celom svete za odporobanč € 199

Is it safe to try článok? Shake it off!

[ad_2]
Source link